Úvod

Známá i neznámá zákoutí areálu Fakultní nemocnice Olomouc, největšího zdravotnického zařízení na střední Moravě. Historické kulisy pevnosti Fort Tafelberg, nejmodernější budova II. interní kliniky, klidová zóna parčíku pod Dětskou klinikou. Tam všude vás zavede 1. ročník BĚHU ZA ZDRAVÍ FN OLOMOUC, jehož tématem budou zdravé plíce, propagace nekouření a odvykání kouření. Nová a netradiční sportovně-společenská akce je určena opravdu pro každého - od dětí, přes dospělé včetně trénovaných sportovců i „obyčejných“ milovníků zdravého pohybu až po seniory. A samozřejmě i studenty a v neposlední řadě zaměstnance FN Olomouc, kteří mají startovné zdarma.

V průběhu běžeckého odpoledne budou probíhat také doplňkové akce: sportovní aktivity pro děti, ukázky správného techniky nordic walking, edukační místa s nabídkou preventivních vyšetření a konzultací s odborníky z FN Olomouc.

Běh je sice individuální sport, my mu ale chceme dát i týmový rozměr a přidat k němu radost z úspěchu v kolektivu přátel a kolegů. Je proto možné vytvořit svůj tým - stačí v přihlášce uvést název vašeho týmu, který může mít libovolný počet členů; do hodnocení se bude počítat umístění prvních tří členů každého týmu v cíli.

Akce se koná k příležitosti Světového dne bez tabáku, který připadá na 31. května.

Propozice

Datum: pátek 17. května 2019 

Místo: areál FN Olomouc – centrální parkoviště (nad budovou Y a D) 

Tratě: 

Rodinný běh / Nordic walking - 3 km (1 okruh)
Chceme propagovat zdravý životní styl, a proto si s námi můžou zasportovat všichni. Připravili jsme pro vás kratší trať, kterou si můžete proběhnout či projít i s vašimi dětmi. A příště už se třeba rozhodnete i pro účast v hlavním závodu. Součástí Rodinného běhu bude i start skupiny příznivců nordic walking, kteří vyrazí na trať samostatně a jejich čas nebude měřen. Kapacita je 300 účastníků.

Hlavní závod - 6 km (2 okruhy)
Pro ty, kteří si chtějí zazávodit a ukázat, jak mají natrénováno, nebo se proběhnout trochu více, je připravená šestikilometrová trať, kterou budou tvořit 2 okruhy v našem areálu. Tuto trasu můžete absolvovat s vašimi přáteli či kolegy a vytvořit tak vlastní tým. V cíli bude na každého čekat občerstvení, funkční tričko jako památka na závod a také bohatý doprovodný program. Kapacita je 300 účastníků.

Trasa běhu

Trať povede pouze areálem FN Olomouc, po asfaltových a zpevněných cestách, chodnících a travnatém terénu. Závod se poběží za nepřerušeného provozu, proto je třeba dbát pokynů pořadatelů a dodržovat zásady bezpečnosti. Všichni účastníci startují na vlastní odpovědnost. Automobilový provoz budeme během závodu v rámci možností usměrňovat, je však třeba počítat s nezbytným průjezdem sanitních vozů a dopravní obsluhy.

Start:
Rodinný běh / nordic walking: v 16.00 hodin
Hlavní závod: v 17.00 hodin

Prezentace: 
Rodinný běh / nordic walking: do 15.30 hodin
Hlavní závod: do 16.30 hodin

Přihlášky:
Registrace je platná až po uhrazení startovného, které je potřeba zaplatit nejpozději do 30. dubna (prodlouženo do 10. 5.!), po tomto datu budou registrovaní zájemci bez uhrazeného startovného vymazáni ze systému. Platba na místě nebude možná. Uhrazené startovné je nevratné.

Platbu za startovné uhraďte převodem na bankovní účet 36334811/0710 s variabilním symbolem 9151 a do poznámky prosím uveďte Vaše jméno a příjmení.

Startovné:

  • Hlavní závod: 300 Kč; v ceně: funkční tričko, čipové měření závodu, startovní číslo, občerstvení
  • Rodinný běh: 50 Kč; v ceně: čipové měření závodu, startovní číslo, občerstvení
  • Zdarma: Zaměstnanci FN Olomouc, nordic walking, děti (ročníky 2009 a mladší), senioři (ročníky 1959 a starší)

Kategorie: 
Hlavní závod:

  • muži A: 19 až 39 let, muži B: 40 až 49 let, muži C: 50 a více let 
  • ženy A: 19 až 39 let, ženy B: 40 až 49 let, ženy C: 50 a více let
  • týmy: hodnoceni budou první tři běžci v cíli (o výsledku rozhodne součet pořadí)

Rodinný běh a nordic walking bez kategorií

Ceny: každý účastník obdrží malou pozornost, vyhlášení vždy prvních tří míst v kategorii 

Výsledky: budou zveřejněny na beh.fnol.cz/vysledky

Parkování:
Vzhledem k tomu, že na centrálním parkovišti bude zázemí závodu a přímo u vjezdu na ně se nachází prostor startu a cíle, nebude možné centrální parkoviště využít pro parkování. Účastníkům závodu bude do vyčerpání kapacity k dispozici bezplatně parkoviště u Teoretických ústavů Lékařské fakulty UP, a to dvě jeho spodní patra v čase od 14 do 20 hodin. Pozor, v horním patře nebude možné parkovat! Prosíme, využijte těchto parkovacích míst, ať je v areálu nemocnice odstaveno v době běhu co nejméně dopravních prostředků.

Registrace

Registrace již byly ukončeny. Děkujeme všem zaregistrovaným. Upozorňujeme na nutnost uhradit startovní poplatek. NA MÍSTĚ NEBUDE MOŽNÁ PLATBA STARTOVNÉHO ANI REGISTRACE NA ŽÁDNÝ Z BĚHŮ. Děkujeme za pochopení.

Doprovodný program

Odborníci z Fakultní nemocnice Olomouc budou po celou dobu k dispozici zájemcům, kteří se budou chtít poradit o
  • správné technice běhu a strečinku, volbě vhodné obuvi, kompenzačních a stabilizačních cvičení, prevenci vzniku zranění a přetížení ve sportu či využití kompresních doplňků,
  • racionální výživě, preventivní výživě, redukční dietě, komplexním dietním režimu,
  • prevenci vzniku kardiovaskulárních chorob a chorob v souvislosti s kouřením,
  • odvykání kouření,
  • první pomoc, jak na anafylaktický šok,
  • reakce krevního tlaku na statickou zátěž, vyšetření na přístroji bodystat (analýza složení těla).
Děti i dospělí budou moci vyzkoušet bohatou nabídku Centra pohybu Olomouc, např.:
  • HoopFIT (tanec a cvičení s obručí)
  • trampolíny,
  • wouding (posílení hlubokého stabilizačního systému prostřednictvím houpání na ohýbaném bukovém prkně)
  • smovey body (cvičení s vibrační mi kroužky)
  • ukázka lekce FIT PAIN FREE (jak se aktivně se zapojit do cvičení a samoléčebného procesu a osvobodit se tak od chronické bolesti)
  • možnost vyzkoušení fitness jízd na koloběžkách Kostka

Partneři



Kontakt

Ing. Petr Hrabálek
E-mail: petr.hrabalek@fnol.cz
Tel.: +420 588 444 936

Galerie

Běh FN Olomouc 2019

Startovní listina

Jméno Ročník Závod Tým
Tereza Hykšová 1992 Hlavní závod #youngwild&free
Silvie Husičková 1989 Hlavní závod #youngwildandfree
Bezděková Helena 2002 Hlavní závod -
Daniela Snášelová 1975 Hlavní závod -
Dorota Stodůlková 1996 Hlavní závod -
Gabriela Pešáková 1993 Hlavní závod -
Gabriela Zbořilová 1971 Hlavní závod -
Hana Davidová 1986 Hlavní závod -
Jan Osička 1993 Hlavní závod -
Jana Sigmundová 1985 Hlavní závod -
Jiří David 1958 Rodinný běh -
Júlia Rizmanová 1994 Hlavní závod -
Kateřina Hrubá 1975 Hlavní závod -
Lenka Králíková 1996 Hlavní závod -
Lenka Vepřková 1991 Hlavní závod -
Lucie Cikrýtová 2002 Hlavní závod -
Marika Dosoudilová 1977 Hlavní závod -
Martina Zapletalová 1989 Hlavní závod -
Milan Bořil 1980 Hlavní závod -
Petr Kobliha 1977 Hlavní závod -
Radim Dluhoš 1990 Hlavní závod -
Radka Hoková 1987 Nordic Walking -
Radka Martínková 1987 Rodinný běh -
Roman Havlík 1965 Hlavní závod -
Šárka Stachová 1995 Hlavní závod -
Simona Polášková 1975 Hlavní závod -
Svatoslav Hrubý 1966 Hlavní závod -
Veronika Podivinská 1991 Hlavní závod -
Kateřina Dosoudilová 1977 Hlavní závod .
Lenka Doubravova 1980 Hlavní závod 1
Kristýna Krejčí 1996 Hlavní závod 1tlivec
Šárka Ženčáková 1975 Hlavní závod 1tlivec
Drahomíra Gazdíková 1993 Rodinný běh 2 IK, 30C
Lenka Murlová 1975 Rodinný běh 2 IK, 30C
Martina Malošíková 1988 Rodinný běh 2 IK, 30C
Adriana Šulcová 2000 Hlavní závod AdaMalinaDavid
David Košůtek 2003 Hlavní závod AdaMalinaDavid
Michaela Malínková 1991 Hlavní závod AdaMalinaDavid
Anna Krňávková 2010 Rodinný běh AK Olomouc
Elen Melcrová 2004 Hlavní závod AK Olomouc
Jana Hanáčková 1992 Hlavní závod Akutní kardiologie
Eva Kohoutková 1974 Hlavní závod Alergolidie
Helena Baranová 1958 Nordic Walking Alergologie
Karla Menšíková 1957 Nordic Walking alergologie
Daniela Henebergová 1966 Hlavní závod Alergologie FN Olomouc
Alice Koukalová 1972 Hlavní závod AlPa
Pavel Kvoch 1971 Hlavní závod AlPa
Alena Tenglerova 1953 Nordic Walking Aluša
Katerina Tovarkova 1978 Hlavní závod B
Lucie Svobodová 1986 Hlavní závod Bacily
Vladislav Raclavský 1966 Hlavní závod Bacily
Dagmar Zajíčková 1977 Hlavní závod Báječné ženy v běhu
Karin Chytilová 1980 Hlavní závod Běhám pro radost
Lukáš Grepl 1980 Hlavní závod Bez rybu
lukáš bača 1991 Hlavní závod bez týmu
Jana Boxanová 1976 Hlavní závod bez týmu,samostatný závodník
radim formánek 1970 Hlavní závod běžci
sylva formánková 1972 Hlavní závod běžci
Helena Trojková 1976 Hlavní závod Běžíme s Mírou
Marie Vysloužilová 1998 Hlavní závod běžíme s Mírou
Miroslav Vysloužil 2003 Hlavní závod běžíme s Mírou
Miroslav Vysloužil 1969 Hlavní závod běžíme s Mírou
Miroslav Vysloužil jr. 2003 Hlavní závod běžíme s Mírou
Tomáš Trojek 2001 Hlavní závod Běžíme s Mírou
Zdenek Vysloužil 1970 Hlavní závod běžíme s Mírou
Amálie Šimková 2008 Rodinný běh Běžkyně
Dana Velešíková 1974 Rodinný běh Běžkyně
Miroslav Caletka 1969 Hlavní závod Bezuchov
Darina Aleksijevic 1982 Rodinný běh Bilovec
Hana Svidrnochova 2008 Rodinný běh Bilovec
Laura Aleksijević 2008 Rodinný běh Bilovec
Lucie Goldmannová 1997 Hlavní závod CAR FN Olomouc
Jan Vodička 1968 Hlavní závod CAR FNOL
Filip Menoušek 2014 Rodinný běh Cenklovi
Leona Cenklová 1978 Rodinný běh Cenklovi
Jan Dohnal 1983 Hlavní závod Crossfit Olomouc
Barbora Simoníková 1985 Hlavní závod CUKR JEDE
Dagmar Jašíčková 1975 Hlavní závod CUKR JEDE
Marcela Benešová 1973 Hlavní závod CUKR JEDE
Radek Kvapil 1978 Hlavní závod CUKR JEDE
Hana Švecová 1977 Hlavní závod Dětská JIRP
Jana Ptáčníková 1982 Hlavní závod Dětská JIRP
MUDr.Mgr.Miroslav Šeda,Ph.D. 1967 Hlavní závod Dětská JIRP
Petra Venháčová 1977 Hlavní závod Dětská JIRP
Radka Hrudníková 1976 Hlavní závod Dětská JIRP
Zuzana Bantová 1976 Hlavní závod Dětská JIRP
Alena Chlupová 1981 Hlavní závod divnoženy
Daniela Chocholková 1975 Hlavní závod divnoženy
Jitka Baxová 1985 Hlavní závod Divnoženy
Radka Krohmerová 1974 Hlavní závod divnoženy
Dominika Filipová 1 Hlavní závod Divoženy
Bohdan Černý 1964 Nordic Walking doprava
Pavel Bílý 1978 Hlavní závod Doprava
Petra Zavadilová 1981 Nordic Walking doprava
Blanka Doubravova 1955 Nordic Walking DOUBRAVKY
Pavla Kučová 1983 Hlavní závod DR.A.CY
Daniel Ulrich 1974 Rodinný běh Duo Ulrich
Sofie Ulrichova 2007 Rodinný běh Duo Ulrich
Ivo Šebestík 1979 Hlavní závod Eddie team
Radomír Lichnovský 1964 Rodinný běh Elektrocentrum trading Olomouc
Zuzana Římská 1971 Rodinný běh Elektrocentrum trading Olomouc
Kateřina Ellnerová 1980 Hlavní závod Ellneri
Jakub Jašek 2005 Rodinný běh Fantastická čtyřka
Lukáš Pátek 2001 Rodinný běh Fantastická čtyřka
Marta Pátková 1978 Rodinný běh Fantastická čtyřka
Tomáš Pátek 2001 Rodinný běh Fantastická čtyřka
Dominik Selucký 1995 Hlavní závod FCD
Michaela Fedorco 1982 Rodinný běh Fidorky
Gabriela Tichá 1976 Hlavní závod Flamingos team
Jana Bendová 1979 Hlavní závod Flamingos team
Jana Reichová 1974 Hlavní závod Flamingos team
Radka Sedláčková 1984 Hlavní závod Flamingos team
Jaroslav Lhoťan 1962 Hlavní závod FNOL
Jiří Vaida 1956 Hlavní závod FNOL
Michal Franek 1979 Hlavní závod Franda
Alena Musilová 1989 Hlavní závod Gabriel
Jaroslav Maršál 1984 Hlavní závod Gabriel
Miroslava Musilová 1987 Hlavní závod Gabriel
Alan Hradil 2015 Nordic Walking Gran Moravia
Eva Vařekova 1984 Rodinný běh Gran Moravia
Pavel Vařeka 1975 Hlavní závod Gran Moravia
Lilien Lišková 2016 Rodinný běh HeiHei 2 Team
Petra Konšelová 1994 Rodinný běh HeiHei 2 Team
Dominik Janáček 1987 Hlavní závod HeiHei Team
Lukáš Liška 1980 Hlavní závod HeiHei Team
Luděk Slavík 1972 Hlavní závod Hemato-onkologická klinika
Eva Heřmanová 1985 Rodinný běh Heřmíci
Ingrid Heřmanová 2011 Rodinný běh Heřmíci
Jakub Heřman 2013 Rodinný běh Heřmíci
Jan Heřman 1984 Rodinný běh Heřmíci
Kateřina Černocká 1979 Rodinný běh Holky
Jana Havlenova 1985 Hlavní závod Holky Hematolky
Martina Doleželová 1993 Hlavní závod Holky Hematolky
Martina Růžičková 1994 Hlavní závod Holky Hematolky
Silvie Utíkalová 1975 Hlavní závod Holky Hematolky
Adéla Pluskalová 1990 Hlavní závod Holky z hematolky
Alla Otcová 1976 Hlavní závod holky z hematolky
Kristyna Kummerova 1993 Hlavní závod holky z hematolky
Lenka Grigarová 1990 Hlavní závod Holky z hematolky
Romana Běhalová 1988 Hlavní závod Holky z hematolky
Kateřina Petulová 1982 Hlavní závod Holky z hematolky :-)
Pavel Konečný 1979 Hlavní závod Honeywell
Jana Horáková 1983 Rodinný běh Horáčata,Marie Horáková 2006,Sabrina Horáková 2007,Lala Horák 2009,Kuky Horák 2011,Bonik Horák 20
Daniela Vahalová 1995 Rodinný běh II.interna 30C
Irena Nohýlová 1970 Rodinný běh IK 30c
Jakub Špičák 2010 Rodinný běh Ipcho
Kateřina Špičáková 1979 Rodinný běh Ipcho
Iva Janíková 1974 Hlavní závod Iva
Markéta Pilná 1990 Rodinný běh Jazyk na triku
radim formánek 1970 Hlavní závod jednotlivci
sylva formánková 1972 Hlavní závod jednotlivci
Alena Ševčíková 1969 Hlavní závod jednotlivec
Barbora Petrášová 1978 Hlavní závod jednotlivec
Ivona Šubíková 1975 Hlavní závod Jednotlivec
Lada Rusková 1976 Hlavní závod jednotlivec
Tereza Kociánová 1994 Hlavní závod Jednotlivec
Metr Mifka 1995 Hlavní závod Jedu na sebe
Metr Pifka 1995 Hlavní závod Jedu na sebe
Jana Řeháková 1966 Hlavní závod Jen zdravě...
Jolana Dobešová 1974 Hlavní závod Jen zdravě...
Petr Křiklava 1976 Hlavní závod jentak
Jarmila Hynková 1978 Rodinný běh Ještěrky
Marie Hynková 2009 Rodinný běh Ještěrky
Tereza Syřínková 1999 Rodinný běh Ještěrky
Martina Jiráčková 1984 Rodinný běh Jiráčkovi gang
Ondřej Jiráček 2014 Rodinný běh Jiráčkovi gang
Tomáš Jiráček 2016 Rodinný běh Jiráčkovi gang
Kateřina Srnkova 1981 Hlavní závod Katka
Jakub Plhoñ 1978 Hlavní závod KČT Bystřice pod Hostýnem
Petr Vrána 1989 Hlavní závod Když nemůžeš...
Petr Kocourek 1980 Rodinný běh koťata
Elena Koukalová 2005 Rodinný běh Koukalovi
Eva Koukalová 1976 Rodinný běh koukalovi
Pavel Koukal 2007 Rodinný běh Koukalovi
Pavel Koukal 1976 Rodinný běh Koukalovi
Kateřina Pospíšilíková 1995 Hlavní závod Kuřátka
Lenka Pospíšilíková 2000 Hlavní závod Kuřátka
Pavla Pučálková 1995 Hlavní závod Kuřátka
Petra Václavková 1995 Hlavní závod Kuřátka
Tereza Dvořáková 1995 Hlavní závod Kuřátka
Kryštof Pokorný 1989 Hlavní závod Ladermon A
Ladislav Hejda 1972 Hlavní závod Ladermon A
Martin Cekl 1988 Hlavní závod Ladermon A
Miloš Nekuža 1991 Hlavní závod Ladermon A
Jiří Peňaška 1982 Hlavní závod Ladermon B
Pavel Pustina 1985 Hlavní závod Ladermon B
Roman Psula 1984 Hlavní závod Ladermon B
Tomáš Čermák 1987 Hlavní závod Ladermon B
Hana Poštulková 1971 Hlavní závod LADERMON C
Karel Šiška 1971 Hlavní závod Ladermon C
Kateřina Šišková 1977 Hlavní závod Ladermon C
Václav Kajaba 1973 Hlavní závod Ladermon C
Irena 1989 Hlavní závod Lazy runner
Anna Matúšů 1995 Hlavní závod Lenoši
Gabriela Kristová 5 Hlavní závod Lenoši
Kamila Banátová 1986 Hlavní závod liga100
Jan Lolek 2009 Rodinný běh Lolkov
Jan Lolek 1975 Rodinný běh Lolkov
Kateřina Lolková 2006 Rodinný běh Lolkov
Jana Bernátová 1984 Hlavní závod Made in Slovakia
Martina Linhartová 1984 Hlavní závod Made in Slovakia
Monika Kamasová 1988 Hlavní závod Made in Slovakia
Jana Pastorová 1994 Hlavní závod MadicJajajo
Jaroslav Strejček 1954 Hlavní závod Malý Noe
Martina Škopova 1979 Hlavní závod Máma
Hana Kucharčíková 1968 Hlavní závod Máma&dcera
Vlasta Marholdová 1943 Nordic Walking Máma&dcera
Marie Fischerová 1984 Rodinný běh Marie Fischerová 1984, Michal Fischer 1981, Michal Fischer 2011
Martina Nerudová 1973 Hlavní závod Martina Nerudová
David Matouš 2011 Rodinný běh Matoušovi
Filip Matouš 2009 Rodinný běh Matoušovi
Soňa Matoušová 1985 Rodinný běh Matoušovi
Pavel Malinek 1977 Hlavní závod Mattoni free run Olomouc
František Látal 1984 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Jan Orság 1996 Hlavní závod Mattoni Freerun Olomouc
Kateřina Bednářová Mullerová 1992 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Lenka 1995 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Lenka Nápravníková 1995 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Marek Beneš 1989 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Michal Mudrončík 1983 Hlavní závod Mattoni FreeRun Olomouc
Richard Bednář 1985 Hlavní závod Mattoni Freerun Olomouc
Luisa Härltová 1995 Hlavní závod Medik
Michálková Kateřina 2000 Hlavní závod Michálkovi
Pavlína Michálková 1977 Hlavní závod Michálkovi
Kamila Mikolowitschová 1980 Rodinný běh Mikulíni
Martina Svobodová 1994 Hlavní závod Mopsici
Zuzana Rehakova 1992 Hlavní závod Mopsici
Pavel Plachý 1969 Hlavní závod Muži C
Petr Hrabálek 1982 Hlavní závod NASA
Jana Svobodová 1973 Hlavní závod ne
Martin Kohut 1980 Hlavní závod Ne
Martin, Pumprla 1995 Hlavní závod ne
Michaela Hradilová 1984 Rodinný běh Ne
Monika Čubrdová 1988 Hlavní závod Ne
Veronika Jeřábková 1983 Rodinný běh ne
Tomáš Lenfeld 1992 Hlavní závod Nemám
Petr Dzvinčuk 1967 Rodinný běh nemám žádný tým
Alžběta Bečicová 1989 Hlavní závod Nepřeběhnem
Jana Franková 1977 Hlavní závod Nepřeběhnem
Adéla Galandáková 1979 Hlavní závod Nepředběhnem
Iva Tezzelová 1982 Hlavní závod Nepředběhnem
Jana Nováková 1979 Hlavní závod Nepředběhnem
Karel Stokláska 1961 Hlavní závod netým
Pavel Hok 1987 Hlavní závod Neurologie
Jana Matějíková 1990 Hlavní závod Neurologie/TJ Liga 100 Olomouc
Kamila Vítková 1986 Hlavní závod no team
Alena Zezulková 1966 Nordic Walking Oddělení Akutní kardiologie
Dagmar HETCLOVÁ 1972 Nordic Walking ODDĚLENÍ AKUTNÍ KARDIOLOGIE
Hana Znojilová 1982 Hlavní závod Oddělení akutní kardiologie
Jan Slováček 1981 Nordic Walking Oddělení akutní kardiologie
Kamila Rabelová 1985 Nordic Walking Oddělení akutní kardiologie
Karolína Kubová 1976 Nordic Walking ODDĚLENÍ AKUTNÍ KARDIOLOGIE
Petra Škárková 1985 Hlavní závod ODDĚLENÍ AKUTNÍ KARDIOLOGIE
Šárka Dvořáková 1976 Nordic Walking ODDĚLENÍ AKUTNÍ KARDIOLOGIE
Zdeňka Barošová 1982 Hlavní závod Oddělení akutní kardiologie
Libuše Freyová 1954 Nordic Walking Olomouc
Petr Václavek 1967 Hlavní závod Olomouc
Veronika Peterková 1989 Hlavní závod Olomouc
Jana Mathonová 1976 Hlavní závod OLU PASEKA
Kristýna Czudková 1978 Hlavní závod OLU PASEKA
Jan Heřman 1984 Hlavní závod ORL
Markéta Kiliánová 2011 Nordic Walking ORL
Tereza Kiliánová 2008 Rodinný běh ORL
Zuzana Pokorná 1987 Hlavní závod ORL
Lucie Kiliánová 1982 Hlavní závod ORL FN Olomouc
Richard Salzman 1977 Hlavní závod ORL jede
Lukáš Vlach 1978 Hlavní závod Ostraha FNOL
Matouš Marek 1994 Hlavní závod Ostraha FNOL
Sebastian Šana 2009 Rodinný běh Ostraha FNOL
Vanda Vlachová 2011 Rodinný běh Ostraha FNOL
Viktor Aufart 1988 Hlavní závod Ostraha FNOL
Vítězslav Látal 1982 Hlavní závod Ostraha FNOL
Vojtěch Vlach 2008 Rodinný běh Ostraha FNOL
Michael Muller 1993 Hlavní závod Panda
Michaela Hartlová 1993 Hlavní závod Panda
Michaela Műllerová 1969 Hlavní závod Panda
Lucie Kornerova 1990 Hlavní závod Panda team
Andrea Janikova 1994 Hlavní závod Pepa
Jakub Müller 1995 Hlavní závod pepa
Michaela Patsch 1989 Hlavní závod Perfect teeth
Oto Petr 1987 Rodinný běh Petrovi
Sára Petrová 2015 Rodinný běh Petrovi
Zuzana Petrová 1986 Rodinný běh Petrovi
Martina Douglas 1973 Hlavní závod PICC tým
Veronika Rašková 1987 Hlavní závod Piňa tým
Zbyněk Ondryáš 1978 Hlavní závod Piňa tým
David Páník 2005 Rodinný běh Pl
Monika Páníková 1985 Rodinný běh Pl
Natálie Černíková 2013 Rodinný běh Pl
Monika Páníková 1985 Hlavní závod Plicní
Stanislav Losse 1969 Hlavní závod Plicní
Aneta Vičíková 1988 Hlavní závod Pohnem si
Dana Zelinková 1969 Hlavní závod Pohnem si
Helena Táborská 1989 Hlavní závod Pohnem si
Kateřina Weigelová 1978 Hlavní závod Pohnem si
Jiří Pospíšil 2005 Rodinný běh Pospa tým
Leona Héžová 1976 Rodinný běh Pospa tým
Martina Rafajová 1987 Rodinný běh Rafani
Roman Felkl 1973 Hlavní závod Rafani
Jiří Válek 1991 Hlavní závod RB
Martina Grégrová 1978 Hlavní závod RB
Veronika Kozáková 1989 Hlavní závod RB
Drahomíra Krumpholcová 1975 Rodinný běh Rebelky
Barbora Kolářová 1982 Hlavní závod RehaGANG
Beata Zapletalová 1977 Hlavní závod RehaGANG
Hana Měrková 1975 Hlavní závod RehaGANG
Ivona Srovnalová 1974 Hlavní závod RehaGANG
Lucie Kuchařová 1989 Hlavní závod RehaGANG
Martina Jiráčková 1984 Hlavní závod RehaGANG
Martina Srovnalová 2000 Hlavní závod RehaGANG
Petra Grufíková 1991 Hlavní závod RehaGANG
Michal Fischer 2011 Rodinný běh rodina
Adéla Brožová 2011 Rodinný běh Rodinka
Jiří Broža 1979 Rodinný běh Rodinka
Michaela Brožová 2006 Rodinný běh Rodinka
Anička Veličkova 2014 Rodinný běh rodinka veličkova
Markéta Vančurová 1981 Rodinný běh rodinka veličkova
Petr Velička 1981 Rodinný běh rodinka veličkova
Verunka Veličková 2018 Rodinný běh rodinka veličkova
Šromová Jitka 1998 Rodinný běh rodinný běh
Šromová Simona 2001 Rodinný běh rodinný běh
Daniel Machovský 1988 Hlavní závod RTG
Jan Macek 1989 Hlavní závod RTG
Jana Machovská 1990 Hlavní závod RTG
Barbora Klimovičová 1 Hlavní závod rtg tým
Božena Koutná 1965 Hlavní závod RUN magazine team
Roman Krňávek 1975 Hlavní závod Runners Olomouc
Simona Zachová 1979 Rodinný běh SAJMONEK
Miroslav Ambros 1976 Hlavní závod Sám sobě týmem
Jana Lišková 1977 Hlavní závod samostatně
Pavlína Bojkovská 1969 Hlavní závod samostatně
Jiří Robenek 2007 Rodinný běh Samotišky
Michal Robenek 1968 Rodinný běh Samotišky
Eva Ryšková 1987 Rodinný běh Sedmikrásky
Gabriela Planičková 1987 Rodinný běh Sedmikrásky
Jakub Steiner 2018 Rodinný běh Sedmikrásky
Jiří Jedlička 2018 Rodinný běh Sedmikrásky
Karolina Jedličková 1990 Rodinný běh Sedmikrásky
Lucie Bittnerová 1987 Rodinný běh Sedmikrásky
Marcela Švecová 1987 Hlavní závod Sedmikrásky
Markéta Steinerová 1986 Rodinný běh Sedmikrásky
Tomáš Jedlička 1985 Rodinný běh Sedmikrásky
Vendula Rumplíková 1989 Rodinný běh Sedmikrásky
Vojtěch Rumplík 2017 Rodinný běh Sedmikrásky
Denisa Benschová 1993 Hlavní závod Sestry v běhu
Julie Svobodová 1978 Hlavní závod Sestry v běhu
Nikola Všianská 1993 Hlavní závod Sestry v běhu
Petra Janíčková 1991 Hlavní závod Sestry v běhu
Emil Doseděl 1961 Hlavní závod SKI - OB Šternberk
Eva Lubrichová 1975 Hlavní závod SKI-OB ŠTERNBERK
Marek Lubrich 1974 Hlavní závod SKI-OB ŠTERNBERK
Veronika Lubrichová 2004 Hlavní závod SKI-OB ŠTERNBERK
Lukáš Poštulka 2001 Hlavní závod SKI-OB Šternberk II
Milada Poštulková 1968 Hlavní závod SKI-OB Šternberk II
Tomáš Poštulka 1997 Hlavní závod SKI-OB Šternberk II
Zdenek Poštulka 1966 Hlavní závod SKI-OB Šternberk II
Jiří Strbáček 1980 Rodinný běh ŠmiStři
Zlata Konečná 1949 Rodinný běh ŠmiStři
Zuzana Šmídová 1979 Rodinný běh ŠmiStři
Adriana Nakládalova 1979 Hlavní závod Šneci
Tereza Marková 1983 Hlavní závod Šneci
Adéla Köchrtová 1981 Rodinný běh Šneci v běhu
Alena Chodiliková 1991 Hlavní závod Šneci v běhu
Barbora Köchrtová 2009 Rodinný běh Šneci v běhu
Tomáš Köchrt 1974 Rodinný běh Šneci v běhu
Anna ŠOLCOVÁ 2013 Rodinný běh ŠOLCOVI
Ladislav ŠOLC 1975 Rodinný běh ŠOLCOVI
Radmila ŠOLCOVÁ 1978 Rodinný běh ŠOLCOVI
Lucie Koutská 1987 Hlavní závod soudní lékařství
Monika Orviská 1988 Hlavní závod SPNS
Nela Svobodová 1990 Hlavní závod SPNS
Svatomír Pohlídal 1983 Hlavní závod SPNS
Květa Klimešová 1987 Rodinný běh Šrámek Jan 2009,Šrámek Matěj 2005,Nováková Anna 1999
Andrea Šmídová 1989 Hlavní závod SRTG Olomouc
Lucie Bušinová 1983 Hlavní závod SRTG Olomouc
Štěpán Grepl 1982 Hlavní závod SRTG Olomouc
Jaroslav Havlena 1970 Hlavní závod SSBoys Prostějov
Gabriela Smejkalová 1974 Hlavní závod Starší ale báječná
Martin Scholler 1991 Hlavní závod Střeň
Robert Němeček 1993 Hlavní závod Střeň
Markéta Pajdlová 1997 Hlavní závod Streptokoci
Tereza Špalková 1998 Hlavní závod Streptokoci
Martina Zapletalová 1989 Hlavní závod Šumperk
Václav Podmolík 1964 Hlavní závod Sušice
David Svoboda 2010 Rodinný běh Svobodovi
jan Svoboda 2014 Hlavní závod Svobodovi
lucie Svobodova 1979 Rodinný běh Svobodovi
Markéta Šnoblová 1974 Hlavní závod Techtherm team
Jitka Fojtková 1987 Hlavní závod TJ Liga 100
Karolina Jedličková 1990 Hlavní závod TJ Liga 100
Blanka Doleželová 1979 Hlavní závod TJ Liga 100 Olomouc
Bohuš Barbořák 1959 Rodinný běh TJ Liga 100 Olomouc
Jan Lachnit 1980 Hlavní závod TJ Liga 100 Olomouc
Jaromír Vaněk 1948 Hlavní závod TJ Liga 100 Olomouc
Jiří Otrusina 1982 Hlavní závod TJ Liga 100 Olomouc
Karolina Jedličková 1990 Hlavní závod TJ Liga 100 Olomouc
Filip Gerlich 2008 Nordic Walking TO
Jana Gerlichová 1990 Nordic Walking TO
Nikola Gerlichová 2006 Nordic Walking TO
Patrik Horák 2010 Nordic Walking TO
Barbora Dráčová 2006 Hlavní závod Traumatologie
Ema Dráčová 2009 Hlavní závod Traumatologie
Pavel Dráč 1972 Hlavní závod Traumatologie
Ivo Dospěl 1977 Hlavní závod Traumatologie FN Olomouc
Andrej Jaroš 1998 Hlavní závod Trigonum Grynfelti
Richard Ronec 1997 Hlavní závod Trigonum Grynfelti
Tomáš Pokorný 1997 Hlavní závod Trigonum Grynfelti
Anna Vodičková 2012 Rodinný běh TTC Olomouc
Jana Nejezchlebová 1979 Hlavní závod Turbošneci
Jiri Kasparu 2019 Hlavní závod Turbošneci
Jiří Vágner 1980 Hlavní závod Turbošneci
Lucie Dopitová 1978 Hlavní závod Turbošneci
Vlastimil Štencl 1977 Hlavní závod Turbošneci
Miloslav Tylšar 1968 Rodinný běh Tylšar
Štěpán Tylšar 2001 Rodinný běh Tylšar
Jana Václavková 1989 Hlavní závod ÚMTM LF UPOL
šárka kudláčková 1975 Hlavní závod urologie
Jan Výmola 1998 Rodinný běh Vymol family
Jana Výmolová 1973 Rodinný běh Vymol family
Ondřej Vít Výmola 2008 Rodinný běh Vymol family
Tomáš Jiří Výmola 2008 Rodinný běh Vymol family
Eliška Liedermannová 1991 Hlavní závod Žádný
Jakub Muška 1984 Hlavní závod Žádný
Kateřina nevtipilova 1990 Hlavní závod Žadny
Lukáš Kopa 1993 Hlavní závod Žádný
Šárka Bittnerová 1988 Hlavní závod Žádný
Michaela Zdařilová ing. 1988 Hlavní závod ženy A
Radmila Vlčíková 1977 Hlavní závod ženy B
Aleš Hanzlík 1983 Hlavní závod ZZS BPH

Výsledková listina

PDF s výsledky